Bombax İçeriğinde Ne Vardır ?

Tamamen bitki özlerinden üretilen bombax kilo aldırıcı toz herhangi bir zararlı madde barındırmamaktadır. İçerisinde bulunan doğal maddeler ile kişilerin kilo alma sorununu ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Metabolizması hızlı çalışan kişiler için geliştirilen bu ürün ile kilo alamama şikayetleri tarihe karışıyor diyebiliriz. Her gün aksatmadan kullanıldığı takdirde etkisi görülecektir.

 Bombax özellikle zayıflık ve iştahsızlık problemlerin yaşayan bireyler tarafından büyük ilgi görmüştür. Deneyen kullanıcıların aldığı sonuçlar ile büyük bir başarı grafiği çizmiştir.  Zengin çeşitliliğe sahip meyve ve sebze özleri ile herhangi bir sağlık sorununa sebebiyet vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Bombax  kilo aldırıcı yüksek oranda da kudret narı içerir. Ek olarak içerisin de kakao, kına, amber ve polen gibi enerji verici bitki özleri de bulunur. Bombax müşterilerinin kullanım sonrası memnuniyet düzeyi oldukça yüksektir. Doğru kullanım ile hedeflediğiniz kiloya kısa zamanda ulaşabilirsiniz.  Fakat unutulmamalıdır ki bombax ilaç değildir. Herhangi bir sağlık sorununun tedavisinde kullanılması önerilmemektedir. Eğer bir alerjiniz bulunuyorsa ürünü kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

 Bombox ürününün fazla popüler olmasının en büyük nedeni doğal içeriğidir. Bombax kilo aldırıcı takviyenin içerisinde yüksek oranda kudret narı bulunmaktadır. Özellikle kudret narı, karaciğere olan faydası, hücre yenilemesi ve bağırsak sistemine olan desteği ile ünlüdür. İçeriğinde ki en büyük pay protein ve karbonhidratlardadır. İçeriğinin neredeyse %75’ini protein ve karbon hidrat oluşturmaktadır.

Protein vücuda güç ve zindelik katan bir maddedir. Karbonhidrat ise vücudun harcadığı enerji kaybını karşılamaktadır. Baharat maddelerinden ise buğday tohumu, zencefil ve kimyon kullanılmıştır. Buğday tohumu, sindirimi kolaylaştıran lif ve protein kaynağıdır. Kimyon, İştah açan ve sindirimi kolaylaştıran bir maddedir. Mide şişliğini azaltıcı ve idrar söktürücü özellikleri de bulunmaktadır. Kollestrol oranını düşürür. Şeker hastaları içinde oldukça faydalıdır. Diğer bir önemli maddede zencefildir.

Zencefil saymakla bitmeyen özelliklere sahiptir.  Kimyon gibi iştah açıcı özelliğe sahiptir. Eklem iltihapları problemine karşı faydalıdır. Balgam söktürücü özelliği ile de özellikle sigara kullanan bireylere önerilir. Zengin vitamin ve mineral deposuna sahip onlarca gıdadan üretilen bombax ile kilo sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.